Prehrana - jedilnik

Obvestila in novice  

Gibko zbira kilometre

0 Komentarji
62

Športno in turistično društvo Gibko Lendava organizira projekt, ki so ga poimenovali Gibko zbira kilometre za dobro počutje in brezplačne športne počitnice otrok.

S projektom želijo odrasle, otroke, starejše, družine…ponovno motivirati za več gibanja. V času epidemije so fizične sposobnosti padle pod povprečje. S padcem vzdržljivosti in moči upada tudi imunski sistem. S hojo, tekom in kolesarjenjem želijo dvigniti nivo gibalne učinkovitosti ponovno na normalo. 

V projektu lahko sodeluje vsak, saj vsak kilometer šteje. Z različnimi aplikacijami (npr. Sports tracker, Samsung health,…), pametnimi urami ali števci, merite svojo aktivnost. Zbrane kilometre vnesete v spletno anketo https://www.1ka.si/a/329073, ki jo najdete na njihovi spletni strani gibko.si, preko katere bodo vse kilometre seštevali in na koncu dobili številko kilometrov gibanja Lendave v dveh mesecih.

S projektom začenjajo 1. 3. 2021 in zaključujejo 30. 4. 2021. 

Več o tem si preberite tukaj.

 

Zadnja posodobitev: petek, 05. marec 2021, 14:01
gibko kilometre zbira