Prehrana - jedilnik

Obvestila in novice  

Obvestilo - prvi teden januar 2021

0 Komentarji
157

Spoštovani starši,

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije zaradi aktualnih epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. 

Zato bomo v Vrtcu Lendava – Lendvai Óvoda v prvem tednu januarja 2021 (od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021) še naprej zagotavljali le nujno varstvo otrok za starše, ki varstva ne morejo zagotoviti na drug način, in sicer po veljavnem Sklepu o določitvi delovanja Vrtca Lendava - Lendvai Óvoda v minimalnem obsegu.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo pravočasno obveščali.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Zadnja posodobitev: četrtek, 31. december 2020, 17:27
Sorodne Novice: Redni letni vpis otrok za šolsko leto 2021/22. Obvestilo o objavi javnega naročila za Sukcesivno dobavo živil Obvestilo - nujno varstvo Rok za oddajo vlog za vpis otrok za šolsko leto 2020/2021 je podaljšan Posebno obvestilo ministrice dr. Simone Kustec Obvestilo o izrednih razmerah Obvestilo/Értesítés Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/2021 Obvestilo za starše o možnosti prejemanja položnice za vzgojno varstvene storitve
covid-19 nujno varstvo