Zdravje

Prehrana in jedilnik / Étkezés
Dietna prehrana

Kontakt  

Vrtec Lendava - Lendvai Óvoda
Župančičeva ulica 5
9220 Lendava - Lendva
Telefon: 02 57 88 670
Faks: 02 57 88 671

e-pošta: vrtec.lendava@guest.arnes.si

V. d. ravnatelja vrtca:
Petra Gal, dipl. vzg.
T: 02 57 88 677
petra.gal@guest.arnes.si

Pomočnica ravnateljice:
Sabina Horvat, prof. pedagogike in sociologije
T: 02 57 88 676
sabina.horvat@guest.arnes.si

Svetovalna delavka:
Tina Hozjan, univ. dipl. psihologinja
T: 02 57 88 675 

tina.hozjan@guest.arnes.si

Poslovna sekretarka:
Klaudija Zadravec, mag. jav. upr.
T: 02 57 88 670
F: 02 57 88 671
vrtec.lendava@guest.arnes.si

Računovodstvo:
vrtec.lendava@guest.arnes.si
T: 02 57 88 672

Knjigovodja:
Bernadet Dravec
T: 02 57 88 672
bernadet.dravec@guest.arnes.si

Organizatorka prehrane in zdravstveno-higienskega režima:
Sonja Šamu Győfi
, prof. biologije in kemije
T: 02 292 88 91
zhr.vrtec.lendava@guest.arnes.si

Kuhinja:
T: 02 621 28 40 kuhinja.lendava@guest.arnes.si

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov:
dpo.vrteclendava@guest.arnes.si

Kontaktni obrazec

Osnovne informacije o varstvu osebnih podatkov

Zavod: Vrtec Lendava
Namen obdelave podatkov: Za pošiljanje el. obvestil in vsebine komuniciranja, plačila storitev, zagotovitev storitev in hrambi v bazi podatkov do preklica.
Pravna podlaga: Pravna podlaga za obdelavo je soglasje.
Prejemniki podatkov: Vaših podatkov ne bomo dajali v skupno rabo s tretjimi osebami, razen če to ni zakonsko obvezno.
Pravice: Svoje pravice do varstva podatkov lahko uveljavljate po e-pošti na
Če želite več informacij o varovanju osebnih podatkov in kako uveljavljati svoje pravice, si oglejte pravno obvestilo o varovanju osebnih podatkov v https://vrtec-lendava.si/page/pravno-obvestilo//.

Hitri dostopi

Za starše
Prehrana
Zdravje
Svetovanje
Koledar dogodkov
Aktualno
Fotogalerija
DE I Lendava
DE II Lendava
DE Gaberje
DE Genterovci
DE Dolga vsa
E Hotiza
DE Petišovci
V. d. ravnatelja: 
Petra Gal, dipl.  vzg. predšolskih otrok
T: 02 57 88 677
petra.gal@guest.arnes.si
Pomočnica ravnateljice:
Sabina Horvat, prof. pedagogike in sociologije
T: 02 57 88 676
sabina.horvat@guest.arnes.si
Svetovalna delavka:
Tina Hozjan, univ. dipl. psihologinja
T: 02 57 88 675
svetovalna.vrtec.lendava@guest.arnes.si